Vitamín Forte B17 60ks
Podrobný popis
Vitamín B17 je glykozid, ktorý bol oddelený z horkých marhuľových kôstok.
Dávkovanie
2 tablety 1x denne pred jedlom, po dobu 40 dni. Tableta sa zapije dostatočným množstvom tekutiny.
Upozornenie: Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Nevhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby s poruchami krvotvorby, hemofilikov, pre osoby s transplantovanými orgánmi a tkanivami a pre ženy, ktoré chcú otehotnieť! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Skladovať mimo dosahu detí!
Zloženie/Složení (v prepočte na dennú dávku/v přepočtu na denní dávku – 2 tablety 1400 mg):
Inulin/Inulín 1327 mg, B17 98% 70 mg, Stearan horečnatý/Stearan hořečnatý (protispékavá látka) 3 mg
Výživový doplnok užívajú dospelí v dávke 2 tablety 1x denne pred jedlom po dobu 40 dní. Tabletu je potrebné zapiť dostatočným množstvom tekutiny.
Upozornenie: Výživový doplnok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby s poruchami krvotvorby, hemofilikov, pre osoby s transplantovanými orgánmi a tkanivami a pre ženy, ktoré plánujú tehotenstvo. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí.
Skladovanie: Skladovať mimo dosahu detí. Chrániť pred priamym slnečným žiarením.
Skladujte v suchu, v uzatvorenom obale pri teplote od +5°C do +25°C.
Výrobca/dovozca: Pharma Activ CZ
Tento prípravok je schválený ako doplnok výživy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.
Informácie uvedené nad čiarou sú zhodné s etiketou produktu.
Informácie pod čiarou sú verejne dostupné, všeobecného charakteru a priamo nesúvisia s predávaným produktom.
Tento vitamín je čoraz častejšie označovaný ako úspešný pri boji proti náročným ochoreniam. Molekula vitamínu B17 je tvorená dvoma molekulami glukózy, jednou molekulou kyanidu a jednou molekulou benzaldehydu. Molekuly kyanidu a benzaldehydu pôsobia bežne ako veľmi prudké jedy, no v zlúčení vo vitamíne B17 pôsobia synergicky. Škodlivé bunky, ako svoj primárny zdroj energie, využívajú práve glukózu. Obsahujú enzým beta-glukozidázu, ktorý tak uvoľní z amygdalínu glukózu, ale zároveň aj molekuly kyanidu a benzaldehydu. To účinne usmrtí škodlivú bunku. Zdravé bunky enzým beta-glukozidázu neobsahujú (prípadne len veľmi malé množstva), no naopak obsahujú enzým rhodenázu, ktorý vitamín ďalej využije.
Iný zdroj uvádza:
Keď americký spisovateľ Edward Griffin (82) pustil do sveta svoju knihu Svet bez rakoviny, rozpútal sa okolo nej ošiaľ. Ľudia začali veriť, že drastickú chemoterapiu a ožarovanie už pacienti nebudú potrebovať, lebo s rakovinou si poradí prírodný všeliek.
B-"17" nie je žiadna novinka. Poznali ho už v 3. storočí pred naším letopočtom, keď ho najmä Egypťania používali na liečenie kožných nádorov. Znovu ho objavil až doktor Ernst Krebs v päťdesiatych rokoch 20. storočia a rozvinul teóriu, že ak rakovinu nespôsobuje baktéria, vírus ani toxíny, musí byť jej príčina inde. V nedostatku niektorej potrebnej látky, ktorá chýba v jedálnom lístku moderného človeka. Zložku pomenoval vitamín B17. Ten sa nachádza vo vyše tisícdvesto druhoch rastlín, no asi najviac je zastúpený v horkých marhuľových jadrách.
Ešte nikdy ste o ňom nepočuli? Existujú teórie, že jeho účinky sa snaží ututlať a spochybniť farmaceutická loby. Veď chorých na rakovinu pribúda a chemoterapia je super biznis. „Podľa súčasného amerického zákona je schválená len tá protirakovinová terapia, ktorá je patentovaná. A prírodná látka sa patentovať nedá,“ obhajuje autor knihy fakt, že v USA a ďalších krajinách je amygdalín oficiálne neoverenou látkou.
Zemou zasľúbenou pre B17 je Mexiko. Lekári ho využívajú pri liečbe rakoviny na alternatívnych klinikách a jeho laboratórnu formu laetril vyvážajú do krajín, kde ho zákony povoľujú. Strašiakom, ktorý sa v súvislosti s vitamínom B-"17" objavil, je kyanid, ktorý sa v ňom nachádza. V Mexiku sa preto v 60. až 90. rokoch robilo rozsiahle testovanie na zvieratách a ukázalo sa, že toxicita závisí od toho, ako látku podáte. Najnižšia je pri injekčnom podávaní do žily a riziko sa zvyšuje pri ústnom užívaní. Jedovatý totiž nie je samotný kyanid, ale až kyanovodík, ktorý sa uvoľňuje účinkom kyseliny v žalúdku.
Tajomstvo kmeňa Hunzov
Najlepší spôsob, ako vyvrátiť alebo potvrdiť vitamínovú teóriu rakoviny, by bolo vziať obrovskú skupinu ľudí, izolovať od ostatných a zabezpečiť im na dlhé obdobie stravu bohatú na vitamín B17. Spisovateľ Edward Griffin však tvrdí, že presne toto už niekto urobil za nás. Reč je o himalájskej oblasti Hunza, kde sa obyvateľstvo dožíva vysokého veku a aj tunajší starí ľudia sú neobyčajne zdraví a vitálni. Rakovinu tu prakticky nepoznajú. Ktovie, či nie preto, že ich strava je bohatá práve na tento „zázračný“ vitamín.
Marhule, ktoré sa tu pestujú vo veľkom, sa používajú prakticky na všetko a ich jadrá sú veľmi cenné. Dokonca z nich vyrábajú olej, ktorý používajú na varenie alebo sa ním natierajú. V čase, keď sa robil výskum, bola v jedálnom lístku obyvateľov okrem marhúľ prevažne vegánska strava – obilie, zelenina a strukoviny. V posledných rokoch spolu s cestou cez hory pribudlo v tejto oblasti aj jedlo z moderného sveta.
A s ním prvé prípady rakoviny. Náhoda? Podobne ako Hunzovia sú na tom aj iné populácie na svete – Indiáni či Inuiti. Spája ich strava bohatá na nitrilosidy, ťažká fyzická práca a izolácia od okolitého sveta. Skupiny ľudí s nižším výskytom rakoviny sú však aj vo veľkomestách. Ide o vegánov a vegetariánov, ktorí mäso nahrádzajú zvýšeným príjmom semien, orechov a strukovín. A hádajte, čo tieto potraviny obsahujú.
Má to háčik
Edward Griffin priznáva, že k rukolapným dôkazom o zázračných vlastnostiach B17 sa nedá dostať. Výskum a štúdie, ktoré sa v minulosti robili, zmanipulovala podľa neho farmaceutická loby. Či už ide o konšpiračnú teóriu, alebo nie, pravda je taká, že existuje množstvo zdokumentovaných prípadov, pri ktorých B17 zafungoval. Len známa klinika v Mexiku Oasis of Hope vyliečila vďaka B17 tisíce pacientov. Ďalším dôkazom môžu byť prípadové štúdie publikované v časopisoch. Aj manželka Edwarda Griffina Patricia napísala knihu o skutočných prípadoch vyliečenia na klinike doktora Richardsona v USA.
Šesťdesiatdva zverejnených príbehov pacientov je len výberom z oveľa väčšieho množstva. Opierajú sa o reálne lekárske záznamy na klinike. Sú medzi nimi aj prípady, keď pacientovi ostávalo len pár týždňov života a dávky B17 ho úplne uzdravili. Naši lekári užívanie vitamínu B17 nezakazujú, povoľujú ho ako podpornú liečbu k chemoterapii, no ide o výživový doplnok.
Aby mohol pacient liečiť svoj akútny stav len pomocou tejto látky, potrebuje oveľa vyššie dávky a tie sa bezpečne dajú do tela dostať len intravenózne. A tu je pes zakopaný, pretože u nás takúto liečbu nikto nerobí. Riešením je nájsť si kliniku v zahraničí. Zoznam tých, ktoré poskytujú alternatívnu liečbu rakoviny, je na stránke cancure. org.
zdroj : http://www.pluska.sk
Autor: EMMA/ Katarína Rosinová
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.